SSW TuneUp Utilities 2014


TuneUp poradce s optimalizací výkonu vám nabídne možnosti zrychlení vašeho PC včetně hledání špatného nastavení Windows®, které ovlivňuje výlon PC. Tyto možnosti vypracuje přímo na míru podle vašeho uživatelského profilu a nabídne jejich snadnou aplikaci


Baterie notebooku se vám vybijí krátce před dokončením důležité práce? Skoncujte se všemi žrouty elektrické energie jednou pro vždy! TuneUp úsporný režim dokáže jediným kliknutím podstatně prodloužit výdrž baterie notebooku, netbooku či tabletu až o 30% oproti úsporným schématům systému Windows®!


Komu už se to nestalo: Omylem odstraníte důležité data a zdá se, že jsou data definitivně ztracena. Avšak nástroj TuneUp Undelete umožní odstraněná data obnovit, pokud systém Windows® místo na disku, které původně obsazovaly, ještě nepřepsal jinými daty.

I při použití TuneUp úsporného režimu zůstávají bezdrátová zařízení v provozu a mohou tak ovlivňovat elektroniku letadel. Řešením je TuneUp režim letadlo, kdy jsou okamžitě vypnuta veškerá bezdrátová zařízení (WiFI, Bluetooth..) což mimo jiné přispívá též k delší výdrži vaší baterie.

Mezi další funkce z celkového počtu 30+ software TuneUp utilities se řadí defragmentace, čištění registru, správa spouštěných aplikací, snadná kontrola PC jedním klepnutím, úprava nastavení Windows®, odstranění velkých souborů a oprava vašich disků.

SW TuneUp Utilities 2014

Soubor několika optimalizačních nástrojů, jehož cílem je zvýšit a optimalizovat výkon počítače. Program pomáhá například vyčistit systém od zbytečných souborů, upravit optimálně některá důležitá nastavení systému, vyčistit nadbytečné záznamy v systémovém registru atd. Umožňuje rovněž optimalizovat nastavení připojení k Internetu a správu služeb a aplikací, které se spouštějí při startu systému.

Vybrané funkce

Pevný disk je zavalen zbytečnými soubory a počítač je trýznivě pomalý. Je to způsobeno tím, že operační systém a instalované programy si na pozadí vytvářejí vlastní protokoly a seznamy historie či ukládají takzvané dočasné soubory. Nový TuneUp Disk Cleaner 2014 tyto zbytečná data umožňuje odstranit.

Zbrusu nový TuneUp Browser Cleaner aplikace TuneUp Utilities 2014 odstraňuje stopy po prohlížení internetu z více než 25 prohlížečů, mezi něž samozřejmě patří Internet Explorer®, Google Chrome™ a Firefox®. Mezi odstraňované stopy patří též cache a Zadané adresy URL adresy.

Nová Live optimalizace 2.0 zabraňuje tomu, aby programy na pozadí využívaly příliš velkou část výkonu procesoru, a procesy zpomalující počítač dokonce umožňuje cíleně přepnout do „pohotovostního“ režimu a tím zvýšit výkon vašeho PC!

Nástroj TuneUp Program Deactivator sníží vytížení vašeho PC vyplývající z instalovaných programů na naprosté minimum s použítím automatické deaktivace programů, které jsou spuštěny na pozadí! Uživatel pouze pozná znatelný nárust výkonu PC včetně jeho startu.

Turbo režim TuneUp Utilities 2014 vypíná jediným kliknutím přes 70 funkcí systémů Windows® 8, Windows® 7, Windows® XP a programů ostatních výrobců, které při každodenní práci ne vždy potřebujete. Tím zvýší výkon PC na maximum ať na PC pracujete, díváte se na filmy či hrajete hry!

Licencování

Jazyk

Systemové požadavky

  • Operační systém: Windows® XP SP-3, Windows® Vista SP-2 32bit / 64bit, Windows® 7 32bit / 64bit, Windows® 8.1 32bit / 64bit

Hlavní partneři